GENÇLERİ YURT DIŞINA YOLLUYORUZ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

GENÇLERİ YURT DIŞINA YOLLUYORUZ

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi bünyesinde hizmet veren “BANDIRMA BELEDİYESİ AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMET OFİSİ” gençlerimizin, Avrupalı gençlerle yurt dışındaki projelerde birlikte çalışmalarına imkan sağlıyor. Gönüllülük esasına dayalı programlarla gençlerimiz 2 ila 12 arasında seçtikleri bir ülkede Avrupalı gençlerle çeşitli projelerde çalışma imkanı buluyor.

Bütün masrafları ( uçak bileti, vize ücreti, barınma, yemek ve sağlık hizmetleri) Avrupa Birliği fonundan karşılanan gençlerimiz hem İngilizcelerini geliştirmek hem gittikleri ülkenin dilini öğrenmek hem de farklı kültürleri tanıma fırsatına sahip oluyor.

Bandırma Belediyesi Avrupa Gönüllü Hizmet Ofisi, bu proje kapsamında Oğuzhan Alpat’ı dokuz aylık süreyle Polonya’ya yolluyor. Çeşitli ülkelerden gelen gençlerle bu projede beraber çalışacaklar.

Kendisine başarılar diliyoruz.

Bandırma Belediyesi bünyesinde Belediye Başkanımız Dursun Mirza öncülüğünde kurulan ofiste, yasal temsilci olarak Cafer Koç, proje sorumlusu olarak Taylan Ülger görev yapmaktadır.

Bütün gençleri bu projelere başvuru yapmaları için Bandırma Belediyesi Avrupa Gönüllü Hizmet Ofisine bekliyoruz. Proje başvurularında tek şart 18-30 yaş aralığında olmak.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.