foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

GELİN HEP BİRLİKTE ADALETSİZLİĞE DUR DİYELİM!

19248112_1911293885788397_4178381721975941767_n
Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın adalet arayan, toplumda adaletsizlik olduğunu düşünen tüm vatandaşları Adalet Kurultay’ına davet etti. Akın’ın Adalet Kurultay’ına ilişkin yaptığı açıklama şu şekilde;
Adalet mülkün temelidir, bu temel mevcut iktidar tarafından derinden sarsılmıştır. Adaleti tek partinin tahakkümüne bırakan, tek adam rejimine karşı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde milyonlarla birlikte karşı çıktı. Maltepe’de milyonlarca vatandaşımız hep birlikte Adalet Çağrısı’nda bulundu. Bunu görmezden gelmek isteyenlere karşı 26-30 Ağustos tarihleri arasında yedi düvele karşı mücadele verdiğimiz, emperyalizme geçit yok dediğimiz Çanakkale’de bu kez ‘’Adaletsizliğe geçit yok!” diyoruz. Laik, demokratik, çağdaş, “adaletli” bir Türkiye için, çocuklarımızın geleceği için, insanca, hakça bir düzen için parti ayrımı gözetmeksizin herkesi Adalet Kurultay’ına davet ediyorum. Adalet herkese lazım!

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.