TATİL ZAMANI
foto-deniz1

GAZETEMİZİN MÜDÜRÜ YAMANER EMEKLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Paylaş
 

Gazetemizin haber müdürü Mustafa Yamaner, geçtiğimiz gün yapılan genel kurulda güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şube Başkanı Mithat Günüç’ü ziyaret edip tebrik etti.

Emekliler Derneği Başkanını her gün ziyaret edenlerin sayısı hızla artıyor. Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şube Başkanı Mithat Günüç başarılı çalışmaları ile emekli vatandaşların sevgi ve saygısını kazanıyor.

Başkan Günüç “Her yıl 30 Haziran Emekliler Günü’nü coşkuyla kutluyoruz. Derneğimizin kapısı bütün emekli vatandaşlarımıza açık. Türkiye Emekliler Derneği’nin üyelerine yönelik yapmış olduğu anket çalışmasında, geçim zorluğu birinci sorun olarak dikkat çekmiştir. Temel ihtiyaçların bir kısmının karşılanmadığı belirtilmiş, özellikle de evi olmayan emeklilerimizin daha fazla mağdur olduğu sonucuna varılmıştır. Sınırlı da olsa bazı illerde evi olmayan emeklilerimiz TOKİ aracılığıyla konut sahibi olmuş, kira ödemekten kurtulmuştur. Türkiye Emekliler Derneği, devletin güvencesinde olan TOKİ projesinin bütün illerde başarılı olmasını talep etmektedir. Şubelerimiz tarafından toplanan taleplerin TOKİ tarafından değerlendirmeye alınması, evi olmayan emeklilerimizin devlet desteğiyle konut sahibi olması öncelikli hedef olarak benimsenmelidir.” dedi

 

Bir önceki yazımız olan ALACAĞIMIZ KURBANLIKLAR SAĞLIK KARNELİ OLMALI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.