GAZETEMİZ HABER MÜDÜRÜ YAMANER DENİZ BAYKAL'LA GÖRÜŞTÜ !! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

GAZETEMİZ HABER MÜDÜRÜ YAMANER DENİZ BAYKAL’LA GÖRÜŞTÜ !!

Paylaş
 

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Eğitimi, 5- 6 yaşındaki çocukları merdiven altı cemaatleşmelere emanet ederek çözemeyiz.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Eğitimi, 5- 6 yaşındaki çocukları merdiven altı cemaatleşmelere emanet ederek çözemeyiz. Önüne gelenin bir oluşum, bir vakıf şekillendirerek 5-6 yaşındaki çocukları toplayıp ‘Onlara dini öğreteceğiz, toplumun değerlerini anlatacağız’ diyerek teslim almasına göz yummak mümkün değil. Türkiye’yi buraya getiren eğitim konusunda ki zafiyettir” dedi.

Deniz Baykal, İzmit Gaz A.Ş. şebekesinin yapılmasında görevini kötüye kullanmaktan tutuklanarak cezaevine konulan, rahatsızlığı nedeniyle Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören Sefa Sirmen’i ziyaret etmek için İzmit’e geldi. Deniz Baykalziyaret öncesinde partisinin Kocaeli il merkezinde açıklamalarda bulundu.

Deniz Baykal, Türkiye’yi bu noktaya getiren ana kadronun ortaya çıkarılması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Bizim üzerinde durmamız gereken şey Türkiye buraya nasıl sürüklendi? Böyle bir tabloya niye Türkiye geldi? Nedir bunların altında yatanlar? Bunları sorgulamadan gitmek mümkün değil. İki ciddi mesele var. Türkiye’de bu noktaya gelmemize yol açanların sorumluluklarının doğru saptanması. Bu konuda o FETÖ’cü, bu FETÖ’cü ihbarlarıyla bu iş çözülecek gibi değil. Bu işin kumanda odasında bulunanların, bu işi yönetenlerin ve irtibata girenlerin hukuki ve cezai sorumluluklarının saptanması gerekir. öncelikle Türkiye’yi bu noktaya getiren ana kadronun ortaya çıkartılması ve hukuki, ceza ile hesaplaşmak gerekiyorsa, gerekiyor tabi, bu süreci yönetenlerin hem devletin içinde, hem cemaatin içinde sorumluların yakalanıp onlarla hukuki hesaplaşmaya gerek var.”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.