GARNİZON KOMUTANLIĞI'NDAN ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULU'NA ZİYARET - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

GARNİZON KOMUTANLIĞI’NDAN ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULU’NA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma 6. Ana Jet Üssü Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Rüştü ÇELENK ve Eşi Arzu ÇELENK, Harekat Komutanı Pilot Kurmay Albay Ali ÇAYIR’ın Eşi Nilsen ÇAYIR, Merkez Komutanı Hava İkmal Albay Aziz KORKUT ve Eşi Revnak KORKUT, Atatürk Özel Eğitim Okuluna tanışma ve nezaket ziyaretinde bulundu.

Bandırma Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Rüştü ÇELENK ve beraberindeki ziyaret heyeti, Bandırma ve çevre ilçelerden gelen zihinsel engelli öğrencilere eğitim-öğretim hizmeti veren Atatürk  Özel Eğitim Okulunun faaliyetleri hakkında bilgi almış, okulun birimlerini gezmiş, okul yönetimi ve öğretmenlerle sohbet ederek, öğrencilere hediyeler dağıttı.

Okul Müdürü Algan KARTAL ziyaret heyetine Atatürk Özel Eğitim Okulunun  önemli bir misyonu olduğunu belirterek okullarının bir değişim sürecinden geçtiğini, son bir yılda fiziki imkanlarının neredeyse tümünün yenilendiğini, Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü ve yardımsever vatandaşların ilgisi ve desteği ile okulun günden güne daha iyiye doğru gittiğini ifade etmiş ve Garnizon Komutanlığının bu ziyaretinden de büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Yaklaşık bir saat okulda kalan ziyaret heyeti okulla ilgili gözlemler yapıp gerekli bilgileri aldıktan sonra okuldan ayrıldı.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.