FORD OTOSAN’DAN BANDIRMA İMKB ANADOLU TEKNİK MESLEK LİSESİNE BAĞIŞ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ford Otosan, Bölgemizin köklü kuruluşlarından olan Muslubaşlar Oto Tic. A.Ş. aracılığı ile Bandırma İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne mesleki eğitimi desteklemek amacıyla Ford Transit Custom bağışladı.

Ford Otosan ülkemizin otomotiv ve teknoloji alanında kalkınmasına destek vermek amacıyla birçok alanda farklı sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Bayilerinin yakın çalıştığı Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine yeni nesil teknolojilerle donatılmış araçlarımızı bağışlayarak; öğrencilerin uygulamalı eğitimlerle yeni nesil teknolojilere sahip motorları, elektronik sistemleri ve tüm otomotiv parçalarını daha derinlemesine öğrenmesini amaçlıyor. Bu amaçla Ford Otosan, Bölgemizin köklü kuruluşlarından olan Muslubaşlar Oto Tic. A.Ş. aracılığı ile Bandırma İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne mesleki eğitimi desteklemek amacıyla Ford Transit Van bağışladı.

Bandırma İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen araç devir teslim törenine, Bandırma Kaymakamı Günhar Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Bandırma Milli Eğitim Şube Müdür Erkan Can, Ford Otosan Satış Sonrası Saha Operasyon Müdürü Mehmet Metin Yılmaz, Ford Otosan Satış Sonrası 3. Bölge Bölge Müdürü Anıl Buzrul, Ford Otosan Bayi Eğitim Yöneticisi Bahadır Akın, Muslubaşlar Oto. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Osman Muslubaş, Muslubaşlar Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Muslubaş, Muslubaşlar Oto Tic. A.Ş. Servis Müdürü Uğur Zağra, Muslubaşlar Satış Müdürü Tolga Tuğral, okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

Motorlu Araçlar Teknolojisi Bölümü’nde eğitim gören öğrencilerin atölye eğitimlerinde kullanılmak üzere hibe edilen araç sayesinde öğrenciler uygulamalı eğitimlerini kolaylıkla yapabilecek.

Araç tesliminde konuşan okul müdürü Selahattin Alkış, özel sektörün bu ve benzeri katkılarıyla meslek liselerine sahip çıkmasının önemini vurgulayarak, eğitim kalitesinin arttırılması için söz konusu katkıların devamlı olması temennisinde bulundu.

Muslubaşlar Oto Tic.A.Ş. Servis Müdürü Uğur Zağra yaptığı açıklamada “ Ford Otosan’ın ihtiyacımız olan teknik personel istihdamını desteklemesi ve bizler vesilesiyle bu aracı bağışlaması Muslubaşlar Oto Tic .A.Ş. olarak bizleri çok gururlandırdı. Bizler de bundan sonraki süreçte teknik personel yetiştirilmesini destekleyerek, okulun ihtiyacı olan özel takım, ekipman ve sarf malzemelerini okulumuza sağlayacağız. Ayrıca belli dönemlerde okulu ziyaret ederek, araçla ilgili teknik bilgi akışını hem öğretmenlere, hem de öğrencilere aktaracağız. Gençlerimizin staj dönemlerinde de pratik yapma ihtiyaçlarını karşılayarak, sonrasında bayimizde istihdam edilmesini hedefliyoruz.” Dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FORD OTOSAN’DAN BANDIRMA İMKB ANADOLU TEKNİK MESLEK LİSESİNE BAĞIŞ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x