FEYYAZ UÇAR: ÇOK ÜMİTLİYİM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FEYYAZ UÇAR: ÇOK ÜMİTLİYİM

Paylaş
 

Bandırmaspor’un ligin 10. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Giresunsporla berabere kaldığı maç sonrası teknik adam Feyyaz Uçar basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Uçar , ”İlk yarı da rakibin de baskısı ile istediğimiz oyunu oynadığımızı  söyleyemeyiz. Buna rağmen yeteri kadar pozisyon yakaladık. 2. yarı takımımızın neler yapabileceğini gösterdik. Çok ümitlendim. Çok ümitliyim. Atabeyin erken çıkması ve son vuruşlarda istediğimiz başarıyı gösteremememiz sonucu maç maalesef berabere bitti. Ama eminim ki bu takım çok daha iyi olacak ben bunun ışığını gördüm.” dedi.

Açıklamasında taraftarlara da değinen Uçar: ” Taraftarlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyorum bizi destekledikleri için onlara ihtiyacım var, onlarla kucaklaşmak istiyoruz ben onlarla kucaklaşmak istiyorum. Eğer bu takım başarılı olacak bizim taraftarımıza ihtiyacımız var, yönetimimize ihtiyacımız var, medyamıza ihtiyacımız var ” ifadelerini kullandı.

Sorulan soru üzerine Uçar :” Devre arasında bazı mevkilere biraz takviye yapmamız bu takımın önünü açmamız ve oynadığı bu ligde kalıcı olmasını sağlamamız için önemli. Bir kaç bölgeye transfer isteğimiz olacak. Ama mutlaka bir forvet ve oyun kurucu dediğimiz mevkiide oyuncu alabiliriz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.