FETÖ'nün 2 'Doktor Ablası' Adliyeye Böyle Getirildi | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FETÖ’nün 2 ‘Doktor Ablası’ Adliyeye Böyle Getirildi

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yunanistan’a geçmek üzere geldikleri Edirne’nin Keşan İlçesi’nde polisin düzenlediği baskınla yakalanan ‘doktor abla’lar 50 yaşındaki F.D. ile 46 yaşındaki B.E. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında doktorluktan ihraç edilen ve yasa dışı yollardan Yunanistan’a geçmek üzere geldikleri Edirne’nin Keşan İlçesi’nde polisin düzenlediği operasyonla yakalanan ‘doktor abla’lar 50 yaşındaki F.D. ile 46 yaşındaki B.E. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında doktorluktan ihraç edilen ve yasa dışı yollardanYunanistan’a geçmek için geldikleri Edirne’nin Keşan İlçesi’nde bir otelde polis tarafından yakalanarak, gözaltına alınan ‘doktor abla’lar F.D. ve B.E. ile doktorları yasa dışı yollardanYunanistan’a götürmek üzere anlaştıkları iddia edilen M.B. ve E.B., Emniyet Müdürlüğü’ndeki 6 günlük sorgularının ardından, sağlık kontrolünden geçirilerek KeşanAdliyesi’ne sevk edildi.

ÜZERİNDEN, ‘TÜRKİYE GÜVENLİ BİR ÜLKE DEĞİL’ YAZILI NOT ÇIKTI

Yunanistan’a kaçmak üzereyken yakalanan B.E.’nin yapılan üst aramasında biri iptal edilmiş 2 pasaport, kredi kartları, sim kart, 4 bin 985 dolar, 1750 euro, 110 lira para, çizgisiz kağıt üzerine İngilizce yazılmış ‘Türkiye’de 100 bin kişi işten atıldı’ ve ‘Türkiye’de durum çok karışık olduğu için güvenli bir ülke değil’ yazılı not, F.D’nin üzerinde ise biri iptal edilmiş 2 pasaport 3 bin euro, 35 lira, flash bellek ile sim kart ele geçirildi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.