FESTİVAL TAM NOT ALDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FESTİVAL TAM NOT ALDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

21,22 ve 23 Kasım’da Gönen’de ilk kez düzenlenen Gönen Alışveriş Festivali herkesin beğenisini kazanarak 3 günlük eğlenceler, aktiviteler ve konserlerin sonunda tamamlandı. Gönen Ticaret Odası organizasyonuyla trafiğe kapatılan özel alanda hazırlanan festival esnafın işlerini hareketlendirirken Gönenliler ve çevre ilçelerden gelen vatandaşların da iyi vakit geçirmelerini sağladı.

Merve Özbey, Süheyl Behzat Uygur, Metin Zakoğlu, Aydilge gibi ünlü sanatçılar festival kapsamında Gönen’de buluştu. On binlerce hayranıyla birlikte çarşıda kurulan büyük sahnede en güzel şarkıları sevenleri için söylediler. Soğuk heykeller, animatörler, yerel müzik grupları, sihirbaz, dans grupları, spor grupları ve birbirinden özel eğlenceler ile 3 gün boyunca Gönen çarşısında ve sokaklarında büyük bir şenlik ve mutluluk vardı.

Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi kapanış gecesi yaptığı konuşma ile festivale destek olanlara teşekkür etti. Selvi konuşmasında şunları söyledi: “Sevgili misafirler biz Gönen Ticaret Odası olarak üyelerimizin ve Gönen esnafının talebi ile böyle önemli bir etkinliği organize ettik. Uzun ve hassas çalışmalar ile hazırlıklarımızı yaptık. Birbirinden değerli sanatçılar Gönen’de buluştu. Amacımız Gönen’in marka değerleri olan peynir, süt, et, termal turizmi, patlıcan gibi ürünleri tüm ülkeye duyurmak, çevre ilçelerden insanları Gönen’e davet etmek ve Gönen’de bu şenlik havasını yaratmaktı. Çok mutluyuz ki ilk kez olmasına rağmen herkesin memnun olduğu bir işi başarı ile gerçekleştirdik. Ben bu organizasyonda bizlere büyük destek sağlayan TOBB Başkanım Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, Gönen Kaymakamı Sayın Arslan Yurt’a, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz’a ve Gönen Belediye Başkanı değerli dostum, Sayın İbrahim Palaz’a, Gönen Sivil Toplum Platformunu oluşturan değerli esnaf odalarımızın başkanlarına, STK başkanlarımıza, sponsor olan firmalarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Festival komitemize, organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bu alanları dolduran ve bizlerle olan sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu festival ile Gönen’in yüzü güldü.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.