FESTİVAL SPONSORLARI İÇİN PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FESTİVAL SPONSORLARI İÇİN PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

28. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin son akşamında festivale katkı sunan sponsorlar için plaket töreni düzenlendi. Festival sponsorlarımıza plaketleri, Chp Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Festival Komitesi Genel Sekreteri Tolga Tosun tarafından verildi. Törende konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza ” Türkiye’deki tek çevre festivali Bandırma Uluslar Arası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali. Sahil Amfi Tiyatro Alanımızdaki gösterilerimiz, panel, tiyatro, imza-söyleşi, sergi, kısa film yarışması, satranç turnuvası ve Makedonya’dan gelen misafirlerimiz ile Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivalimizi dolu dolu geçirdik. Festivalimize maddi destek sağlayan sponsor firmalarımıza sizlerin huzurunda tüm Bandırmalılar adına teşekkür ediyorum” dedi.

Festival Sponsorları: Kale Çolakoğlu Metalurji Evce Ercili Petrol Banvit Çelebi Bandırma Limanı Akenerji RoyalCert Era Outdoor Yemmak Bandırma Ulaşım A.Ş Ayhan Sezer Bursa Beton Bandırma Eğitimciler Kooperatifi Toru Un Bandırma Özel Hastanesi Enerji-Sa Bandırma Ticaret Borsası Bandırma Ticaret Odası Altıntaş Kardeşler Yemmak Eken Hotel Happy Center Otacı Baha Tarım Mirap Zengin Süt

 

18618317_10212521849502014_865034531_o

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.