TATİL ZAMANI
foto-deniz1

FESTİVAL EYLÜL AYINA ERTELENDİ

Paylaş
 

Daha önce 27-30 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılması kararlaştırılan 29. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, erken seçim ve değişen üniversite sınavları tarihi nedeniyle Eylül ayına ertelendi.

Bu konuda bir açıklama yapan Belediye Başkanı ve Festival Komitesi Başkanı Dursun MİRZA, daha önce belirlenen 27-30 Haziran tarihleri dikkate alınarak festival programının büyük bölümünün oluşturulduğunu, ancak 24 Haziran’da yapılacağı açıklanan başkanlık ve milletvekili seçimleriyle çakışması nedeniyle komite tarafından festivalin Eylül ayında yapılmasına karar verildiğini söyledi.

Dursun MİRZA erteleme kararında, seçimlerin 24 Haziran’a alınması nedeniyle üniversite sınavlarının 30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihlerine kaydırılmasını da göz önünde bulundurduklarını belirtti.

Bugüne kadar yapılan tüm hazırlıkların Eylül ayına göre yeniden gözden geçirileceğini, yapılan sözleşmelerin güncelleneceğini dile getiren Belediye ve Festival Komitesi Başkanı Dursun MİRZA, festivalin kesin tarihlerinin de yakın zamanda açıklanacağını sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan ERDEK'TE ÜCRETLİ YOL OTOPARKLARI KALKIYOR! DARISI BİZE... başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.