foto-deniz1

FESTİVAL ÇOŞKUSU SAHİL ŞENLİĞİ İLE BAŞLIYOR

Paylaş
 

Festival coşkusu, her yıl olduğu gibi bu yıl da sahil şenliği kapsamında düzenlenen konserler, modern ve halk dans gösterileri, jimnastik ve tiyatro gösterileriyle dopdolu bir programla sahil bandında 10 Eylül tarihine başlıyor.

Sahil Amfi Gösteri Alanına kurulacak olan sahnede 10 – 16 Eylül tarihleri arasında 7 den 70’e her yaştan ve her kesimden vatandaşımıza hitap eden birbirinden eğlenceli ve renkli etkinlikleri siz değerli halkımızla buluşturuyoruz.

Kentimizdeki yerel müzik gurupları, dans ve tiyatro ekipleri ile jimnastik guruplarının yer alacağı Sahil Şenliği programı, 10 – 16 Eylül tarihleri arasında halkımıza keyifli anlar yaşatacak.

29. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali Sahil Şenliği Programı:

10 Eylül 2018 Pazartesi :

19.30 KESKİN AYAKLAR DANS TOPLULUĞU (BURDUR YÖRESİ)

19.45 LİMA DANS AKADEMİSİ (4  – 6 YAŞ MODERN DANS)

19.50 SASFAG GENÇLİK ve DERNEĞİ (Minikler 6 – 10 yaş)

20.00 KESKİN AYAKLAR DANS TOPLULUĞU (Tango Gösterisi)

20.10 PETROL-İŞ SANDİKASI HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (İzmir Yöresi)

20.20 HASAT SAHNE SANATLARI (K.pop/Hiphop Yıldızlar)

20.30 KONSER (Gurup Rots)


11 Eylül 2018 Salı :

19.10 LİMA DANS AKADEMİSİ (6 – 8 yaş)

19.20 KESKİN YAKLAR DANS TOPLULUĞU (Denizli Yöresi)

19.30 KONSER (Ayal Band)

20.00 TİYATRO (Bandırma Sanat Tiyatrosu Zeybek Gençlik Kulübü “Ateş Böceği Hiç Geceye Küser mi?”) Yer: Barış Manço Kültür Merkezi

20.30 KONSER (Son Plak)


12 Eylül 2018 Çarşamba :

19.00 LİMA DANS AKADEMİSİ (10 Yaş Modern Dans)

19.10 SASFAG GENÇLİK ve SPOR DERNEĞİ (Yıldızlar)

19.20 KESKİN AYAKLAR DANS TOPLULUĞU (10 Yaş Modern Dans)

19.30 BANDIRMA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (Yıldızlar)

19.40 BANDIRMA BELEDİYESİ HARUN KARACAN GENÇLİK VE SPOR MERKEZİ (Jimnastik Gösterisi)

19.50 HASAT SAHNE SANATLARI (K.pop Gençler)

20.00 TİYATRO (Davetiyeli) (Petrol-İş Sendikası Tiyatro Topluluğu “Senin Annen Bir Melekti Yavrum”) Yer: Barış Manço Kültür Merkezi

20.15 BANDIRMA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (Aydın Yöresi)

20.30 KONSER (Özel Nehirkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi)

21.00 KONSER (Bedelsiz)


13 Eylül Perşembe :

19.25 LİMA DANS AKADMİSİ (14 Yaş Modern Dans)

19.35 HASAT SAHNE SANATLARI (Ege Dansları Gösterisi)

19.50 BANDIRMA BELEDİYESİ HARUN KARACAN GENÇLİK VE SPOR MERKEZİ (Step Gösterisi)

20.00 KONSER (Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği)

21.00 KONSER Grup P.O.B


14 Eylül Cuma :

19.00 SASFAG GENÇLİK ve SPOR DERNEĞİ (Minikler 4-5 yaş)

19.15 LİMA DANS AKADEMİSİ (16 Yaş Modern Dans- Solo Latin Gösterisi)

19.30 BANDIRMA SPORTİF FAALİYETLER (Jimnastik Gösterisi)

20.00 SASFAG GENÇLİK ve SPOR DERNEĞİ (Roman Ekibi)

20.10 KESKİN AYAKLAR DANS TOPLULUĞU (Kırklareli Yöresi)

20.15 HARUN KARACAN GENÇLİK ve SPOR MERKEZİ (Dans Ekibi)

20.30 KONSER (Grup Panderma Band)

20.30 KONSER (Grup Element)


15 Eylül Cumartesi :

19.25 KESKİN AYAKLAR DANS TOPLULUĞU (Potbori Ekibi)

19.30 BANDIRMA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (Yıldızlar)

20.00 TİYATRO (Davetiyeli) (Balıkesir Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Tiyatro Topluluğu “Şahane Züğürtler”) Yer: Barış Manço Kültür Merkezi

20.00 RAP KONSERİ (Yener Çevik, High Rhythm)


16 Eylül Pazar :

19.30 HASAT SAHNE SANATLARI (Çocuk Salsa- Vals)

19.40 KESKİN AYAKLAR DANS TOPLULUĞU (Vals Gösterisi)

19.50 Bandırma Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu (Yıldızlar)

20.00 SASFAG GENÇLİK ve SPOR DERNEĞİ (Kafkas Ekibi)

20.30 KONSER – SIRA GECESİ (Bandırma Halk Müziği Kültür ve Sanat Derneği)

21.30 KONSER (Grup Noya)

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.