FESTİVAL 17 EYLÜL'DE… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FESTİVAL 17 EYLÜL’DE…

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bu yıl 30.’su düzenlenecek olan Bandırma Kuşcenneti ve Turizm Festivali için Bandırma Belediyesi’nin ön hazırlık çalışmaları başladı.

KUŞCENNETİ VE TURİZM FESTİVALİ İLE KENTİMİZ’E ULUSLARARASI DÜZEYDE KATKI SAĞLAMAYI HEDEFLİYORUZ

Festival Komite toplantısında konuşan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Ülkemizin en önemli doğal zenginliklerinden biri olan Bandırma Kuşcenneti, dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin ilgisini çeken eşine az rastlanır bir doğa harikasıdır. Bandırma Belediyesi olarak hem bu doğal güzelliklere farkındalık yaratmak hem de güney Marmara’nın incisi Bandırmamızın Uluslararası tanıtımına katkı sağlamak adına her yıl Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali düzenlemekteyiz. Festival programlarımızda, kültür-sanatın seçkin etkinlikleri, bilimsel toplantılar, düzeyli eğlence programları halkımızın izlenimine sunulmaktadır. Ülkemizden ve yurt dışından festival etkinlikleri için kentimize gelen sanatçı, bilim insanı, edebiyatçı ve çeşitli gruplar çok anlamlı bir kültürel zenginliğe katkı sağlamaktadır” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun festivalin 17 Eylül’de yapılacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.