foto-deniz1

Fenerbahçe SK heyeti Manyas’ta

7
Paylaş
 

Fenerbahçe Spor Kulübünden bir heyet, Balıkesir’in Manyas ilçesinde spor tesisi kurmak amacıyla belediye yetkililerinin önerdiği araziyi inceledi.
Cemil Turan, Zafer Tüzün, Ahmet Yetkin, Metin Mataracı ve Hasan Saygı’dan oluşan heyet, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçin’in davetlisi olarak ilçeye geldi.
Barçin, gazetecilere yaptığı açıklamada, 100 dekarlık bir araziyi sarı-lacivertli kulübe sembolik ücret karşılığında sportif yatırımlar yapmak kaydıyla verebileceklerini bildirdi.
Bu konuda belediyeden her türlü desteği sağlayacaklarını belirten Barçin, şunları kaydetti: “TOKİ konutlarının yanı ile kırsal Kızık Mahallesi arasında kalan 100 dekar civarındaki araziyi Belediye Meclisi kararı ile sembolik bir ücretle sportif yatırımlar yapmak kaydıyla Fenerbahçe Spor Kulübüne vermeyi planlıyoruz. İlçemize bacasız sanayi kurulması için gerekli olan her türlü çabayı sarf ederiz. Bu alanda termal su çıkma olasılığı da çok yüksek. Zaten 3-4 kilometre mesafede termal tesisler mevcut, spor tesisleri için bulunmaz bir ortam.”

Bir önceki yazımız olan Özcan: Danıştay’a dava açtık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.