FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler içinde bulunduğumuz kış aylarında boyunca çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Ekipler hem merkez hem de kırsal mahallelerimizde çalışmalarını yerine getirirken kentimizin farklı birçok noktasında yeni yolların yapımı, soğuk asfalt yamaları ve parke tamir çalışmalarını sürdürüyor.

Merkez Mahallelesinde yeni yollar açılıyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz hafta boyunca yerine getirdiği çalışmalar kapsamında 100.Yıl Mahallesi 1519 sokakta malzeme serimi, yol yapım ve onarım çalışmalarını yerine getirdi. Ekipler ayrıca Kemal Özalp Caddesi, Soğuk Caddesi, Paşakent Mahallesi Şehit Ayhan Özay Caddesinde ve Kadıoğlu ön bölümünde yol bakım, parke tamir, soğuk asfalt serimi ve malzeme serim çalışmalarını tamamlayarak yeni yollar oluşturdu.

Kırsal Mahallesinde menfez tamirleri, yol yapım ve onarım çalışmaları.

Ekipler ayrıca kış aylarının neden olduğu olumsuz hava koşullarına rağmen kırsal mahallerimizde menfez tamiri, mevcut yolların bakımı ve yeni yolların yapımı amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Mahbubeler Mahallesinde menfez yenileme çalışmalarını ve Bereketli Mahallesinde de malzeme serim çalışmalarını yerine getirdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.