FD DIAMOND VE KAMERGOLD YENİ SEZONA FARKLI AVANTAJLAR VE SÜRPRİZLERLE GİRDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FD DIAMOND VE KAMERGOLD YENİ SEZONA FARKLI AVANTAJLAR VE SÜRPRİZLERLE GİRDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

1989 yılından bugüne Bandırma halkına Kuyumcu ürünleri ile hizmet eden FD Kuyumculuk, yeni çalışmasıyla yine farklılığını ortaya koydu. Tüm Türkiye’de ve yurt dışında “FD Diamond” markasıyla adını duyuran marka, tüketicinin bilinçlenmesi için çalışmalarına hız verdi. Markanın Pırlanta Bölüm Başkanı ve Elmas Yüksek Konseyi Mücevher Danışmanı Aylin Gözen’in hazırladığı “Mücevherlerin Büyülü Dünyası” adlı kitabı, mücevher severleri bilinçlendirmek amacıyla ücretsiz dağıtıyor. Kitap pırlantanın yanında pek çok mücevher taşının özelliklerini ve satın alırken dikkat edilmesi gereken noktaları vurguluyor.

FD Kuyumculuk aynı zamanda yeni bir Düğün Sezonuna daha girmenin gururunu yaşıyor. Kamergold ve FD Diamond markaları ile Bandırma Çarşısında on binlerce farklı modelde ürünü Bandırma ve çevre ilçelerin beğenisine sunuyor. Aktif ürün yönetim sistemi sayesinde her zaman en yeni ve son trend ürün modellerini vitrinlerinde bulunduran FD Kuyumculuk, bunların yanında klasikleşmiş modellerden vazgeçemeyenler için de zengin model alternatifleri sunuyor. 2016 Mart ayında yapılan İstanbul Mücevher Fuarında bulunan ve Dünya’daki çok faklı fuarlardan gelen ürünler de Bandırma Çarşısındaki dört mağazasının vitrinlerine girmiş bulunmaktadır.

Pırlantalı ürünleri FD Diamond markasıyla yıllardır üretici olarak da faaliyet göstermektedir. FD Diamond markasıyla tektaş, beştaş, suyolu gibi klasik pırlanta ürün modellerinde uzmanlaşan FD Kuyumculuk, fantezi pırlanta modelleri için ise, farklı uluslararası ortak Gleam Diamonds ürünlerini portföyüne almıştır. Çok hesaplı fiyatlara sahip olan Gleam Diamonds markalı ürünler, tasarım açısından bakıldığında gerçekten farklı, ancak göz aşinalıklarından uzak olmayan bir çizgi sunarak ilk görüşte pırlanta severlerle sıcak bir bağ kuruyor. FD Kuyumculuğun mağazalarında satışa sunulan Gleam Diamonds markası, geçtiğimiz haftalarda IMMIB’in düzenlediği ve pek çok tanınmış markanın katıldığı 8. Ajur tasarım yarışması’nda, ürettiği ürünle 2.lik ödülüne layık görüldü.

 

IMG_3748

 

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.