foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

FATİH TERİM’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

FATİH TERİM
Paylaş
 

Kosova’yla oynanan maçın ardından Teknir Direktör Fatih Terim, milli takımda yaşanan krizlerin ardından önemli açıklamalar yaptı.

Fatih Terim, Kosova karşısında alınan 4-1’lik galibiyetin ardından basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“HİCAP DUYUYORUM”
Terim, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) ve sonrasında yaşananların sadece prim sorunu olmadığını aktararak, şunları kaydetti: “Son günlerde ülkede Mehmetçikler toprağa düşerken, gençleri eğitmek için var gücüyle savaşan genç öğretmenlerimiz hain saldırılarda can verirken, dışarıdaki düşmanların hepsi ülkemizin karşısında dururken, içeride ve dışarıda birçok düşmanla mücadele ederken, böyle bir şımarıklıkla gündeme gelmekten ve kamuoyunu meşgul etmekten hicap duyuyorum.

“2016’DA YAŞANANLAR SADECE PRİM DEĞİLDİ”
Dünyanın kendi etrafında dönmediğini, kendi derdimin en büyük dert olmadığını, yaşananlardan kısa süre sonra kimsenin de bu konuyu umursamayacağını bildiğim için çok da üzülüyorum. Olayları elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. 2016’da birtakım şeyler yaşandı. Bu sadece prim değildi. Biz, ‘Burak’a prim vermeyelim’ mi dedik. Birçok şey yaşandı. Oradakiler sadece primle ilgili konu değildi. Orada antrenmanlara geç çıkıldı, fotoğraflara girilmedi, bir sürü şey oldu.”

Bir önceki yazımız olan TÜRKİYE KOSOVA'YI 4-1 YENDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.