FATİH TERİM'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

FATİH TERİM’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kosova’yla oynanan maçın ardından Teknir Direktör Fatih Terim, milli takımda yaşanan krizlerin ardından önemli açıklamalar yaptı.

Fatih Terim, Kosova karşısında alınan 4-1’lik galibiyetin ardından basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“HİCAP DUYUYORUM”
Terim, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) ve sonrasında yaşananların sadece prim sorunu olmadığını aktararak, şunları kaydetti: “Son günlerde ülkede Mehmetçikler toprağa düşerken, gençleri eğitmek için var gücüyle savaşan genç öğretmenlerimiz hain saldırılarda can verirken, dışarıdaki düşmanların hepsi ülkemizin karşısında dururken, içeride ve dışarıda birçok düşmanla mücadele ederken, böyle bir şımarıklıkla gündeme gelmekten ve kamuoyunu meşgul etmekten hicap duyuyorum.

“2016’DA YAŞANANLAR SADECE PRİM DEĞİLDİ”
Dünyanın kendi etrafında dönmediğini, kendi derdimin en büyük dert olmadığını, yaşananlardan kısa süre sonra kimsenin de bu konuyu umursamayacağını bildiğim için çok da üzülüyorum. Olayları elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. 2016’da birtakım şeyler yaşandı. Bu sadece prim değildi. Biz, ‘Burak’a prim vermeyelim’ mi dedik. Birçok şey yaşandı. Oradakiler sadece primle ilgili konu değildi. Orada antrenmanlara geç çıkıldı, fotoğraflara girilmedi, bir sürü şey oldu.”

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.