foto-deniz1

FATİH İLKOKULU’NDAN BAŞKAN MİRZA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

23600846_10214054773744162_1443311328_o
Paylaş
 

Fatih İlkokulu Müdür Yardımcısı İsmail Topçu, Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Dızman, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Ata Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya okullarına vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Dızman: “Ne zaman Belediyemize gelip bir şey istediysek bizi boş göndermediniz. Her zaman desteğinizi gördük. Sadece bizim okula değil diğer okullara da aynı şekilde destek verdiğinizi görüyorum. Velilerimiz adına, Okul Aile Birliği adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Mirza: “Tüm okullarımızın isteklerini imkanlar ölçüsünde karşıladığımız gibi, Fatih İlkokulumuza da destek verdik. Okulumuzun çevre düzenlemesini yaptık, çöp kutuları koyduk. 29 Ekim için Şanlı Bayrağımızdan verdik. Okul yönetimimiz de verdiğimiz desteklerden dolayı ziyaretimize gelip teşekkür ettiler. Bizim için en büyük teşekkür çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde yerine getirmeleri ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşımalarıdır” dedi.

Bir önceki yazımız olan DEVLET HASTANESİ YENİ ATANAN HEKİMLERİ İLE DAHA GÜÇLÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.