!F ² FİLMLER FESTİVALİ KENTİMİZDE İLGİ İLE İZLENDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

!F ² FİLMLER FESTİVALİ KENTİMİZDE İLGİ İLE İZLENDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamın da kentimizde gerçekleştirilen film festivali kapsamında, hafta sonu gösterime giren filmlerle tamamlandı.
24-25-26 Şubat 2017 tarihlerinde Kentimizde gerçekleşen, Bandırmalıların büyük ilgi gösterdiği! f ² İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında ilk olarak Cuma akşamı Tanna isimli film seyirciyle buluştu, Cumartesi günü ise Dev / The Giant, hemen ardından da Camdan Atlar / Window Horses isimli filmi ilgiyle izlendi. Film festivalinin son gününde Bir Günde Hindastan / India In a Day filmi ile devam eden film şöleni Türk yapımı olan ve yönetmenliğini Reha Erdem’in üstlendiği Koca Dünya / Big Big World filmi ile son buldu.
!f ² İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında son filmler olan Bir Günde Hindastan ve Koca Dünya filmlerinin hemen sonrasında, filmin yönetmenleri olan Richie Metha ve Reha Erdem ile canlı bağlantı gerçekleştirildi. Filmle ilgili kısa bir söyleşi gerçekleştiren yönetmenlerle, soru cevap şeklinde söyleşilerini tamamladılar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.