"EYALET SİSTEMİ GÜNDEMİMİZDE OLMADI, OLMAYACAK" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

“EYALET SİSTEMİ GÜNDEMİMİZDE OLMADI, OLMAYACAK”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Konya’da konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eyalet sistemi eleştirilerine cevap verdi: Eyalet bizim gündemimizde olmadı, olmayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, referanduma sayılı günler kala Konya’da vatandaşlara hitap etti.

“EYALET SİSTEMİ GÜNDEMİMİZDE OLMADI, OLMAYACAK”
Eyalet sistemi eleştirilerine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Eyalet bizim gündemimizde olmadı, olmayacak. Bunları çoğu tarih olmuştur. Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacaktır.” dedi.

DAVUTOĞLU ERDOĞAN’LA BİRLİKTE MİTİNG ALANINA GELDİ
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erdoğan ile birlikte miting alanına geldi. Davutoğlu Cumhurbaşkanı’ndan önce halka seslendi.

İşte Davutoğlu’nu konuşmasından satır başları:

“KONYA İLK KEZ KIYAMA KALKAN AZİZ ŞEHİRDİR”
“Konya, 15 Temmuz gecesi o hain çete Türkiye’yi esir almak istediğinde sağına soluna bakmadan, daha ilk haber düştüğünde, ilk kez kıyama kalkan aziz şehirdir.

“17 NİSAN SABAHI YENİ BİR GÜNE DOĞACAĞIZ”
İnşallah 17 Nisan sabahı yeni bir güne doğacağız. 17 Nisan sabahı birliğimizi, beraberliğimizi tekrar tahkim etme günüdür. Türkiye’nin her bir köşesinde birbirimize selam verelim. Tebessüm edelim. Türkiye’nin geleceğinin parlak olacağına inansın.

Aşikardır ki, 17 Nisan sabahından itibaren devletimizin yeniden tanzimi ve bu çerçevede tamamıyla insan haklarına dayalı yeni bir anayasa yapma günü olacak. 17 Nisan’dan sonra ortak akıl ile geleceğimizi inşa etme günüdür. Ortak kaderin, ortak aklın günü olmalıdır 17 Nisan sabahı.”

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“PAZAR GÜNÜ BAYRAM OLACAK”
“Pazar günü akşamı inşallah bu ülkenin bayramı olacak, bu tarihi bir devrim.

“CHP PUSULAYI ŞAŞIRMIŞ”
CHP Genel Başkanı, eski Genel başkanları ve vekilleri olarak pusulayı şaşırmış durumda. Milletimizin özü çürük olanlarla işi olmaz. Bunların derdi büyük. Türkiye’nin yönetim sistemi değişince artık milletin karşısına çıkacak yüzleri kalmayacağını çok iyi biliyorlar.

“CUMHURBAŞKANI’NIN LOKANTALARLA İŞİ YOK” 
Adam dersini çalışmamış. Hala da çalışmıyor. Cumhurbaşkanının lokantalarla işi yok. Lokantalar belediyenin işidir. Varsa orada hijyenik bir sorun ilçe belediyelerin zabıtaları gidip orayla uğraşır. Yahu sen SSK genel müdürlüğü yaptın da ne yaptın ya! Her tarafı rezil ettin. Artık zaman kaybetmeyelim diyorum. Herkes gibi Cumhurbaşkanı da kendisine çizilen sınırlar dahilinde, kanuna uygun şekilde vazifesini yerine getirecek.

“PAZAR GÜNÜ BATI’YA CEVAP VERECEKSİNİZ”
Türkiye’nin içeride ve dışarıda çok büyük saldırılara maruz kaldığı bir dönemden geçiyoruz. Bu milletin teslim olacağını sandılar. Almanya, Fransa, Belçika, Brüksel, İsviçre bunu yapıyor. Ne yaparsa yapsınlar bu milletten daha güçlü değiller. Pazar günü Batı’ya da cevap vereceksiniz. Vereceğiniz evet oyları Batı’ya bir cevap olacaktır.”

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.