EVİNDE OTUR BANDIRMA! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EVİNDE OTUR BANDIRMA!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Eğer güzel günlerin gelmesini istiyorsan, çoluğunu çocuğunu torununu düşünüyorsan o halde bir kaç hafta diren evinde otur Bandırma!

Bandırma’da havayı güzel bulan Bentbaşı, Sunullah ve Dere Mahalleli vatandaşlar sabredemeyip kendilerini parka attılar. Bazı vatandaşların olası virüsün kendilerine değil kendilerinden başkalarına bulaşmamaya yarayan maskeyi takarak dışarıya çıktığı görülürken bazılarının ellerinde çay ve çekirdek ile havayı güzel bulup keyif yaptığı gözlemlendi.

Büyükşehirlerde her gün yüzbinlerce kişinin akın ettiği avm ve meydanlar boşken Bandırma’da vatandaşların bu şekilde kendi can sağlıkları ile birlikte taşıyıcı konumda olası bir vakayı evlerine yani sevdiklerine taşıyacaklarından belli ki haberleri yok…

DENİZLİ’DE BANKLAR TOPLANDI

Denizli’de tüm uyarıları dikkate almayan yaşlı vatandaşların koronavirüs tehdidine rağmen kalabalıklar halinde banklarda oturmasına Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri seyirci kalmadı ve bankları sökerek meydanı boşalttı.
Benzer manzaraların Bandırma’da da devam etmesi halinde Bandırma ve Balıkesir Belediyelerinide benzer önlemleri almaya davet ediyoruz. Yada Dursunbey Belediyesi’nin yaptığı gibi sürekli böcek ilacı da atılıp vatandaşların sokağa çıkması engellenebilir 🙂
Devletimiz ve sağlık görevlilerimiz ne kadar canla başla bu vakada mücadele etselerde büyük sorumluluğun vatandaşımıza düştüğünü bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Bir önceki yazımız olan SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA'DAN ÖNEMLİ KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.