EVET ÇIKARSA TÜRKİYE'NİN BÖLÜNMESİNİN ÖNÜ AÇILACAK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EVET ÇIKARSA TÜRKİYE’NİN BÖLÜNMESİNİN ÖNÜ AÇILACAK

Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Bandırma’da Referandum Çalışmaları kapsamında Oda Başkanlarına ‘Hayır’ ziyaretlerinde bulundu.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Referandum kapsamında Bandırma Ziraat Odası ve Küçük Sanayi Sitesi Başkanlığını ziyaret etti.
Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez ve yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette Bandırma CHP İlçe örgütü Başkanı Atilla Atakay ve yönetim kurulu üyeleri de CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ a eşlik ettiler.
Evet Çıkarsa Türkiye’nin Bölünmesinin Önü Açılacak
CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın yaptığı konuşmada şöyle dedi;” Evet çıkarsa Türkiye’nin bölünmesinin önü açılacak. Bu seçimin bir alternatifi yok vatandaşımız iyi düşünsün” dedi
.Ahmet Akın konuşmasının devamında şunları söyledi;” Türkiye’nin gelişiminin önü tamamen toprakta başlıyor. Köylüğe, çiftçiği zenginleştiremezsen halkı zenginleştirmek imkansız . Çiftçi ekse ürünü para etmiyor, sütünü satsa da arasını alamıyor, köylünün bir sürü derdi var. Ekonomimiz perişan oldu, turizmde 28 milyar dolar gelirimiz vardı, 17 milyar dolara düştü. İşsizliğimiz % 8.9 iken %13.7 çıktı. Genç işsimiz % 14-15 idi şuan da % 25 çıktı. Çiftçinin borçlanması şu 2,5 senede % 600 arttı” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.