ESNAF NE DEDİ ? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ESNAF NE DEDİ ?

Paylaş
 

Bandırma’nın merkezinde ve işlek bir cadde olan Kaşif Acar Caddesi kısa süre önce esnafında görüşleri dikkate alınarak Bandırma Belediyesi tarafından yenilenmişti.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yenileme çalışmalarına başlamadan önce esnafı tek tek dolaşarak yapılacak çalışma ile ilgili görüşlerini aldı. Esnafın en büyük sorunu çift sıra park etmenin yarattığı trafik sıkışıklığı ve buna bağlı olarak korna sesiyle gelen gürültü kirliliğiydi.

Esnafın rahatsız olduğu çift sıra araçların park edilmesi sorununu çözmek ve caddenin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamak amacıyla başlatılan çalışmalar ile cadde tamamen yenilendi. Antik taşları, ışıklandırması, oturma grupları, daha geniş kaldırımlar ve 15 dakikalık araç park cepleri vatandaşların beğenisini topladı.

Kaşif Acar Caddesi esnafı ne dedi?

Kaşif Acar Caddesinde bulunan esnaf yapılan çalışmadan memnuniyetini ifade etti. Çalışmaların öncesinde ve sonrasında görüşleri göz önünde bulundurulan esnaf yapılan çalışmalardan dolayı Dursun Mirza’ya teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.