ESKİ VE TEHLİKE ARZ EDEN EVLER YIKILIYOR, İNÖNÜ CADDESİ GENİŞLİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ESKİ VE TEHLİKE ARZ EDEN EVLER YIKILIYOR, İNÖNÜ CADDESİ GENİŞLİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi kent merkezinin trafik akışını rahatlaması amacıyla yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını yerine getiriyor. Bu amaçla İnönü Caddesi’nin Paşamescit Mahallesi tarafındaki bölümünde yer alan ve tehlike arz eden eski evlerin Belediye ekiplerince yıkımına başlandı.

Bandırma Belediyesi her geçen gün daha büyüyen ve gelişen kentimizde mevcut yolların bakım ve onarım çalışmalarını yerine getirirken diğer yandan da ihtiyaç duyulan alanlarda yeni yol yapım çalışmalarını da sürdürüyor. Bu kapsamda kentimizin trafik akış yoğunluğunun yüksek olduğu caddelerin başında gelen İnönü Caddesi üzerinde ekipler, imar planında yol üzerinde kalan eksi ve tehlike arz eden yapıların yıkım çalışmalarını yerine getiriyor.

Belediye Encümenince alınan karar gereğince yapılan çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, İnönü caddesinde yer alan bu bölümdeki eski ve tehlike oluşturan evlerin yıkım çalışmalarıyla ana caddenin daha genişleyeceğini akabinde yol ve kaldırım çalışmalarının yapıldığında hem trafik akışına hemde yaya trafiğine de önemli ölçüde katkı sunacağını söyledi.

Bir önceki yazımız olan ESRA İLE ONUR DÜNYA EVİNE GİRDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.