Ertekin: Puan Kayıplarına Tahammülümüz Yok | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Ertekin: Puan Kayıplarına Tahammülümüz Yok

Paylaş
 

Bandırmaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, kulübün Kayacık Mahallesinde bulunan sosyal tesislerinde basın toplantısı düzenledi.

Bu hafta sonu kendi sahalarında oynadıkları Hacettepespor müsabakasını kaybederek play-of yolunda ciddi bir avantajı kaybettiklerinin altını çizen Ertekin, “Bundan sonra oynayacağımız 10 maçta puan kaybetme lüksümüz olamaz. Çıkacağımız tüm müsabakalarda hedefimiz sahadan galibiyetle ayrılmaktır ”dedi.

Takım olarak gol atarken çok kolay gol yemekten yakınan Ertekin “2 gol attığımız bir müsabakada 3 gol yiyebiliyoruz. Teknik heyet olarak defans ve bloklar arasındaki kopuklukla ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz. Tek handikabımız sürenin az olması. Bütün bu olumsuzluklara rağmen taraftarlarımız şundan emin olabilir. Bandırmaspor play-oflardan bir üst lige çıkacak kabiliyette bir takımdır” şeklinde konuştu.

Oyuncuların çok kolay kart görmelerinden yakınan Ertekin, “Yediğimiz gereksiz kartlar bir sonra müsabakada takım olarak sahaya eksik çıkmamıza dolayısıyla puan kayıplarına neden oluyor. Bundan sonraki süreçte takım olarak puan kayıplarına tahammülümüz yok. Müsabakalarda kolay kart gören oyuncularımıza yönelik idari yaptırımlarımızı uygulayacağız.” ifadesini kullandı.

Hedefinin Bandırmaspor’a uzun yıllar hizmet etmek olduğunun altını çizen Ertekin “Bunun için takım bünyesinde skavut ekibi oluşturduk. Bu ekip takımıza katkı sağlayacağına inandığı oyuncuları izliyor. Gelecek sezon başarıya aç yetenekli oyuncularımızı takıma kazandırmayı planlıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırmaspor'da Yüzleri Kızlarımız Güldürdü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.