ERDOĞAN TIP BAYRAMI PROGRAMINDA KONUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ERDOĞAN TIP BAYRAMI PROGRAMINDA KONUŞTU

Paylaş
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla doktorları Beştepe’de ağırladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı programında konuştu.

“SİZE EL KALDIRANLARIN TERÖRİSTLERDEN FARKI YOK”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarından satırbaşları:

“Size kalkan elleri affetmek mümkün değil. Bunların teröristten hiçbir farkı yok. Teröristin konumu neyse bunların da konumu odur. Hekimlerimiz başta olmak üzere sağlık çalışanlarımızın işleri iyi yaptıklarında hastalardan ve onların yakınlarından aldıkları dua herhalde hiçbir maddiyatla ölçülemez. Rabbim her birinizden ayrı ayrı razı olsun.

“AFRİN’E GİRDİK GİRİYORUZ”
Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3 bin 486’ya çıktı. Afrin’e girdik giriyoruz, yaklaştık. Bizim derdimiz işgal değil, terör koridorunu teröristlerden temizlemek. Onların silah getirdiği yere biz Kızılayımızla AFAD’ımızla Diyanet Vakfı’mızla insani yardım götürüyoruz, farkımız bu.

ABD, SURİYE’DE NEDEN 20 ÜS KURDU
Amerika’nın burada sınırı mı var. Ne işi var onların burada? Koalisyon güçleri kimle hareket ediyor. Söyleyeyim YPG ile. Sayın Tillerson’a da özellikle anlattım. Bunları buraya neden getiriyorsunuz? İnanır mısınız ses yok.

ABD, Suriye’de 20 üs kurdu. Niye kuruldu bunlar? Akla ilk gelen Türkiye ve İran. Herhalde Rusya değil. O 3. Dünya Savaşı anlamına gelir.

NÜFUSUMUZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ
Nüfusumuz millet olarak en büyük gücümüzdür. Bunu korumak zorundayız. Başarının sırrı insandır. İnsan varsa emek var, sermaye var, hatta tüketim var. Avrupa ülkelerinin en büyük sıkıntısı nüfus artışının eksiye düşmesidir. Sizlerin de desteği ile nüfusumuza hep birlikte sahip çıkacağız.

ŞEHİR HASTANELERİ
Bu benim geleceğe yönelik projelerim içindeydi. 30 büyük şehrimizde bunaların olması şart. Ondan sonra sıra sıra bunları küçülterek diğer şehirlerimizde devam etmek.

Bugün Türkiye dünyanın en önemli uluslararası sağlık merkezlerinden biri haline geldi. Türkiye’nin önünü kesmek isteyenleri bugüne kadar hüsrana uğrattık, bundan sonra da devam edeceğiz. Sağlıkçılarımızın yıpranma payı konusu hükümetimizin programı içinde, emeklilik sorunları da bu paketin içinde olacak.”

Bir önceki yazımız olan KILIÇDAROĞLU'NA SEÇİM BOYKOTU SORULDU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.