ERDOĞAN BUĞDAY FİLMİNİN GALASINDA KONUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

ERDOĞAN BUĞDAY FİLMİNİN GALASINDA KONUŞTU

Paylaş
 

Buğday filminin galasına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, usta yönetmen Semih Kaplanoğlu’nu yeni filminden dolayı kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe’de gerçekleşen Buğday filminin galasında konuştu.

KALİTEYİ HAZMEDEMEYENLERE VERİLECEK EN GÜZEL CEVAP…
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yönetmen Semih Kaplanoğlu’nun Buğday filmine ilişkin, “Usta yönetmen ve senarist Semih Kaplanağlu’nu yeni filminden dolayı tebrik ediyorum. Elbette zaman zaman haddini bilmeyen, kaliteyi hazmedemeyen nezaket fukarası şahıslar da çıkabiliyor. Bunlara verilecek en güzel cevap seviyeyi korumak işini en güzel şekilde yapmaya devam etmektir.” dedi.

ÖZ ELEŞTİRİYE İHTİYACIMIZ VAR, BU AÇIDAN BUĞDAY FİLMİNİ ANLAMLI BULUYORUM
Filme katkıda bulunan herkese teşekkür eden Cumhurbaşkanı, “Biz her fırsatta merhametli büyüme diyoruz. Bunun için her platformda adaleti, dayanışmayı, kardeşliği savunuyoruz. Sadece teknolojik ve ekonomik büyümenin bir ülkenin geleceği için yeterli olmadığını beşeri kalkınmanın da elzem olduğunu ifade ediyoruz. Çevreye zarar veren her teknoloji ne kadar hayatı kolaylaştırıcı olursa olsun, aslında namlusu insana dönmüş bir silahtır. İçinde bulunduğumuz ekosistemi tahrib eden her adımın sonu felakettir. Acilen bir öz eleştiriye ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Sayın Kaplanoğlu’nun filmini bu açıdan da son derece anlamlı buluyorum. Filme katkı veren tüm kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Buğday filminde görev alan kameramanından teknisyenine kadar tüm sinema emekçilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK'TAN TOKLUK HİSSİ VEREN NİŞASTA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.