ERDOĞAN 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLER PROGRAMINDA KONUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ERDOĞAN 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLER PROGRAMINDA KONUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

15 Temmuz Şehit Ve Gaziler programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tankların üzerine yürüyenler burada Kılıçdaroğlu nerede” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu’nda Milli İrade Platformu tarafından organize edilen “15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gaziler Programı”nda konuştu.

“TANKLARIN ÖNÜNE YÜRÜYENLER BURADA SEN NEREDESİN”
“Tankların önüne önce ben çıkardım” diyen Kılıçdaroğlu’na Cumhurbaşkanı, “Madem ki diyor Cumhurbaşkanı geliyor beni haberdar etseydi gelirdim diyor. Ben tüm halkımı çağırdım, herkes meydana indi kendisi nerede? İşte Tankların üzerine yürüyenler burada kendisi nerede?” şeklinde cevap verdi.

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

ŞEHİTLERİMİZ EBEDİ SEMBOLLERİMİZDİR
“Kuru kuruya toprak vatan olmaz. O arazidir. Eğer o arazi üzerinde şehit kanları akıtılmışsa onunla yoğrulmuşsa o vatandır. Şehitlerimiz ayrıca istikbalimizin d e ebedi sembolleridir. Dünyada 78 şehitliği olan bir ülkeyiz.

“BU ÜLKEDE NENE HATUNLAR BİTMEZ”
Ankara Gölbaşı Özel Harekat’ta 56 aslanımızı kaybettik. Ama o şehitlerimizin arasında bir Kübra’mız var, Sevda’mız var, Demet’imiz var, Cennet’imiz var. Sivil şehitlerimiz arasında Seher’imiz var, Sevgi’miz var. İstanbul’da bir Türkan kardeşimiz evladımız var. Yıldız Gürsoy’umuz var. Şimdi ben ne diyorum bu ülkede Nene Hatun’lar bitmez. Onlar bitmediği sürece de bu ülkeye kimse ket vuramaz.

“BUNLAR MEDENİYET DEDİĞİN TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVARDIR”
14 Yıldır bizler bu terör örgütü ile mücadele ediyoruz ama asıl mücadeleyi perde arkasındaki güçlerle yapıyoruz. Eğer bizi Dışişleri Bakanımıza uçuş izni verilmiyorsa Aile ve Sosyal Politikalardan sorumlu bakanımız arabanın içine mahkum ediliyorsa kadın haklarından bahseden bu terbiyesizler kalkıp bir bayan bakana bu şekilde muamele ediyorsa bunların medeniyetten yana nasibi yoktur. Bunlar ‘Medeniyet dediğin tek dişi kalmış Canavar’dır.”

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.