foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ERDEK’TE ROMAN DÜĞÜNÜ

21055093_1922428344697917_711225962393581740_o
Paylaş
 

Farklı kültürleri tek bir çatı altına toplamak adına çok sayıda etkinliğin programlandığı Erdek Zamanı Festivali, Roman Düğünü ile coşkuyu en üst seviyeye çıkardı. Atatürk Mahallesi’nde organize edilen Roman Düğünü etkinliğinde Roman vatandaşların yanı sıra binlerce Erdekli Kobra Murat, Solmaz & Kaan ile eğlendi.

Erdek Belediyesi ev sahipliğinde, Yeşil Valiz Sorumlu Turizm Derneği koordinatörlüğünde, çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu (STK) ve sponsorların desteğiyle organize edilen Erdek Zamanı Festivali, farklı kültürleri biraraya toplamaya devam ediyor. Tarih, sanat, spor ve eğlence üzerine onlarca etkinliğin programlandığı Erdek Zamanı Festivali, Atatürk Mahallesi’nde binlerce Roman vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen Roman Düğünü büyük coşkuya sahne oldu.

KOBRA MURAT COŞTURDU

Romanların gönlünde taht kuran şarkıcı Kobra Murat’ın sahne aldığı Roman Düğünü etkinliği katılımcılardan tam not aldı. Solmaz & Kaan ikilisinin de sahne aldığı organizasyonda Erdek gece boyunca dans etti. Roman vatandaşların sevgi seliyle karşılaşan Erdek Belediye Başkanı Mimar Hüseyin Sarı da sahneye çıkarak şarkı söyledi. Programda sahne alan sanatçılara plaket tesliminin ardından çalınan Roman havasına eşlik eden protokol üyeleri ve Başkan Hüseyin Sarı keyifli dakikalar yaşadı. Roman Düğünü etkinliğinin ardından eğlence Kaya Rock Disko’da düzenlenen DJ partisiyle devam etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.