ERDEK ZEYTİN KOOPERATİFİ ZEYTİN ALIM KAMPANYASINI BAŞLATTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ERDEK ZEYTİN KOOPERATİFİ ZEYTİN ALIM KAMPANYASINI BAŞLATTI

Paylaş
 

Marmarabirlik´e bağlı S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi, 2017/2018 zeytin alım kampanya dönemini 25 Ekim 2017 Çarşamba gününden itibaren başlattığını bildirdi.

Zeytin Alım Kampanyasının başlatılması nedeniyle basına bilgi veren S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “1952 yılından günümüze kadar devam eden zeytin alımlarımızın 65. yılı olan 2017/2018 zeytin alım kampanyamız 25.10.2017 Çarşamba günü Erdek merkez depolarımızda başlamıştır. Kooperatifimizi kuran ve bu güne kadar görev yapan kooperatifimizin gelişmesine ve büyümesine katkısı bulunan bütün yöneticilere, her kademede görev yapan, yapmış olan tüm personele ve ortaklarımıza teşekkür ederiz. Kampanyamızın ortaklarımıza kooperatifimize ve Marmarabirlik camiasına hayırlı uğurlu bereketli olmasını temenni ederiz.”

Zeytin ürününün seçme ve boylama işlemleri hakkında da bilgi veren kooperatif yetkilileri; “2017/2018 zeytin alım döneminde üretici ortaklarımıza ürünlerini seçme ve boylama işlemlerinin Erdek merkez depolarımızda ayrılan bölüm de yapılmasına olanak sağlayacak yerimiz hazırlanmıştır. Ayrıca faaliyet alanımızda bulunan 15 kırsal mahallemizde de yeni zeytin eleme yerleri hazırlanarak zeytin eleme makineleri ortaklarımızın hizmete açılmıştır. Renkli kasa satışlarımız başlamış olup kasa talebi olan ortaklarımız kooperatifimiz idare binasından kasalarını temin edebilirler.” açıklamasında bulundu.

 

 

Haber : Tuncay Ertan

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.