Erdek Ocaklar’a Nasıl Gidilir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erdek Ocaklar‘a otobüs, feribot ve özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul’dan Erdek Ocaklar tatil köyüne gelmek istiyorsanız yaklaşık 243 km yol kat etmeniz gerekiyor. İstanbul’dan Bursa’ya, Bursa’dan ise 108 km giderek Bandırmaya, Bandırma’dan sonra ise 20 km giderek Erdek’e varmış olacaksınız. İstanbul’dan direk Erdek’e gitmeniz mümkün değildir. Bunun için ilk olarak Bandırma’ya ulaşmanız gerekmektedir. İstanbul Yenikapı’da bulunan Bandırma feribotuna binerek 1 saat 45 dakika içerisinde Erdek’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bandırma ve Erdek arası 22 km’dir. Ocaklar tatil köyüne varmak için otobüs ya da kendi aracınızı kullanabilirsiniz.

İzmir’den Erdek Ocaklar’a Nasıl Gidilir?

İzmir’den Erdek Ocaklar tatil köyüne gitmek isteyen tatilciler Erdek otobüslerine veya Bandırma deniz otobüsüne binerek tatil köyüne ulaşabilir. İzmir ile Erdek arası yaklaşık 294 km’dir. İzmir ve Bandırması arası da 280 km’dir. Erdek’e doğru yol alarak 18 km’lik yolculuğun ardından Erdek’e varacaksınız. Aynı zamanda Erdek’e varmadan kamplar istikametine yönelirseniz Düzler Köyü bitiminde bulunan kavşaktan Ocaklar tatil köyüne varabilirsiniz.

Erdek Belediyesi yaz ve kış aylarında tatilcilerin yoğunluğu nedeni ile sıkça otobüs seferleri düzenliyor. Erdek otobüslerine binmek için Bandırma otogarına gitmeniz gerekmektedir. Dolayısı ile İstanbul, İzmir ve Bursa’da Erdek Ocaklar tatil köyüne gelmek istiyorsanız Bandırma otogarına gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca İstanbul’dan gelen yolcular Bandırma deniz otobüsü aracılığı ile Erdek’e varabilir.

Erdek karayolunu tercih eden yolcular Bandırma’ya 22 km, Balıkesir ve Erdek arası 118 km, Bursa’ya 117 km, Ankara’ya 507 km, İstanbul’a 334 km, İzmir’e 319 km, Çanakkale’ye 181 km, Ocaklar’a 7 km ve Narlı Ocaklara ise 17 km yol kat ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Erdek Ocaklar’a Nasıl Gidilir?

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x