ERDEK BELEDİYESİ'NE 160 BİN LİRALIK HASTA NAKİL ARACI BAĞIŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ERDEK BELEDİYESİ’NE 160 BİN LİRALIK HASTA NAKİL ARACI BAĞIŞLADI

Paylaş
 

Erdekli hayırsever işadamı Burhan Soydan, Erdek Belediyesi’ne sıfır kilometre, tam donanımlı bir hasta nakil aracı bağışladı.

160 bin lira değeri bulunan aracın hizmete alınması nedeniyle Erdek Belediyesi önünde bir tören düzenlendi. Bağış sahibi Burhan Soydan’ın da hazır bulunduğu törende konuşan Erdek Belediye Başkanı Mimar Hüseyin Sarı, Erdek’in köklü ailelerinden olan Soydan’ın belediyeye armağan ettiği araç nedeniyle teşekkür ederken, şunları söyledi:

“Burhan Bey’in bu hayrını Allah kabul etsin. Aslında, mezarlık hizmetleri Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda olmasına karşın bu hizmeti de belediyemiz yürütüyor. Bir cenaze aracına ihtiyacımız vardı ama daha sonra önceliğin bir hasta nakil aracında olduğunu düşündük. Bu konuda, belediye meclis üyemiz Nimet Kalafat, çalışmalara başladı. Çeşitli hayırsever kişileri dolaşarak, aracın parasını toplamak istiyordu. Burhan Bey’e gittiğinde, ‘Ben, bu iş için seni kapı kapı dolaştırmam. Aracı sana ben alayım’ demiş. Burhan Bey’in yanı sıra Nimet Kalafat’a da teşekkür ediyorum. Önümüzdeki bürokratik engelleri aşarsak, Burhan Soydan, Erdek’e bir huzurevi de kazandıracak.”

Kesilen kurbanın ardından hastane nakil aracı Erdek Belediyesi’nin hizmetine girdi.

 

 

 

Önder BALIKÇI

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.