Erdek Belediyesi Kapıdağ’ın İlacı Oldu - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Erdek Belediyesi Kapıdağ’ın İlacı Oldu

Paylaş
 
google haberlerde takip et
ttlstmzlk1

Erdek Belediyesi Kapıdağ’ın İlacı Oldu

Turizm sezonuna girerken, günübirlik tatil yapmaya giden vatandaşların uğrak yeri olan Tatlısu Sahiline Erdek Belediyesi ekipleri tarafından bakım ve temizlik çalışması yapıldı. Ormanlı mahallesinde yağmur suyu boru hattı ve Sahil düzenleme çalışmaları sürüyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Sarı talimatıyla, Erdek Belediyesi’ne ait iş makineleri ve kum eleme makinesi ile Tatlısu sahilinde biriken çöp ve yosun artıkları ile deniz kıyılarında biriken yosunların temizliği yapıldı. Sabah saatlerinde çalışmalarına başlayan Erdek Belediyesi ekiplerinin yaptığı temizlik çalışmaları vatandaşlardan da büyük destek buldu.

Ayrıca belediye ekipleri tüm Kapıdağın kırsal mahallelerinde olduğu gibi Ormanlı mahallesinde de yağmur suyu boru hattı ve sahil düzenleme çalışmalarını sürdürdü.

ttlstmzlk2
Büyükşehir Yasası ile birlikte sahilleri birer birer uhdesine alan Büyükşehir Belediyesi, Ayvalık ve körfez sahillerine her türlü yatırımı yaparken, görmezden geldiği Erdek ve Kapıdağ sahillerinin ilacı da Erdek Belediyesi olmaya devam ediyor. (haber merkezi)

 

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.