TATİL ZAMANI
foto-deniz1

ERDEK BELEDİYE BAŞKANI ÖĞRENCİLERE TABLET DAĞITTI

Paylaş
 

Erdek belediye başkanı Sn. Hüseyin Sarı her sene olduğu gibi bu sene de ilçe merkez ve Kapıdağ mahallelerindeki 3. sınıf öğrencilerine, tablet bilgisayar dağıtımını gerçekleştirdi. Okulların kapanmasına az bir zaman kala dağıtılan tablet bilgisayarlar çocukların yüzlerini güldüren güzel bir karne hediyesi oldu.
Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Sarı, Erdek ilçesi Atatürk İlkokulu, Halitpaşa İlkokulu, İstiklal İlkokulu, Ocaklar İlkokulu, Karşıyaka İlkokulu, Çakıl İlkokulu, Tatlısu İlkokulu, Kestanelik İlkokulu ve Çayağzı İlkokulunda eğitim öğretim gören 3. sınıf öğrencilerine tablet bilgisayarlarını hediye etti. Tatlısu İlkokulundaki minik öğrencilerimiz her zaman olduğu gibi Belediye başkanı Sn. Hüseyin Sarı’yı Türk Bayrakları, hoş geldiniz yazılı pankartlar ve çeşitli dans gösterileri ile karşıladılar. Çocukların gözlerindeki mutluluk, yüzlerindeki gülümseme ve şen sesleri yüzlerde gülümsemeye sebep oldu.
Belediye Meclis Üyeleri Sn. Nimet Kalafat, Sn. İbrahim Beyoğlu, Sn. Mehmet Ali Tetik, Sn. Canan Kırdar, Cumhuriyet Halk Partisi Erdek İlçe Başkanı Sn. Metin Uysal da Belediye başkanı Sn. Hüseyin Sarı’ya eşlik ettiler.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.