ERDEK ATLETİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FİNALDE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ERDEK ATLETİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FİNALDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Türkiye Atletizm Federasyonu ana sponsoru Turkcell’in desteklediği Küçükler Atletizm Festivali 15 bölgede gerçekleştirildi.
Türk atletizmine yeni yetenekler kazandırma amacıyla planlanan Turkcell Küçükler Atletizm Festivali, 29-30 Nisan 2017 günlerinde Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 15 merkezde gerçekleştirildi. Yarışmalara toplam 1650 minik sporcu katılırken, 17 Haziran’da Isparta’da gerçekleşecek finallere gidecek takım ve sporcular da belirlendi.
Turkcell Küçükler Festivali seçmeleri İstanbul, Bursa, Aksaray, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kırıkkale, Mersin, Isparta, İzmir, Eskişehir ve Kastamonu’da gerçekleştirildi.
Bu yarışmalara Erdek Atletik Gençlik Ve Spor Kulübü’de katıldı.
Erdek Atletik Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda Atletizm Milli Takım Antrenörü Niyazi Gülhan ile birlikte 30 Nisan 2017 tarihinde Bursa Bölgesinde yarışan Erdekli atletler büyük başarılara imza attılar. Katıldıkları her yarışta Erdek’i en iyi şekilde temsil eden Erdek Atletik GSK Kız Takımı, Bursa Bölgesinin Şampiyonu olarak 17 Haziranda Isparta’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Finallerine katılmaya hak kazandılar.
Yarışma hakkında açıklama yapan Niyazi Gülhan; “Çok yoğun bir dönemin içindeyiz. Kulüp yarışları, federasyon yarışları, okul yarışları olmak üzere birçok yarışa gitmekteyiz. Bizim için çok yorucu olsa da, yarışmalar sonucunda kazandığımız şampiyonluklar bütün yorgunluğumuzu bir anda alıyor. Güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Temmuz ayına kadar bu yoğunluk devam edecek ve temmuz ayına kadar devam edecek olan bu süreçte Erdek’e daha çok Türkiye dereceleri kazandıracağız. Kimsenin şüphesi olmasın, biz Erdek’i sporda en iyi şekilde temsil ediyoruz ve bundan sonra da temsil etmeye devam edeceğiz. Her şey Erdekli çocuklarımız için” dedi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.