Engin Altan Düzyatan Balıkesir’e Hayran Kaldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan, BALMEK, DGM Çamlık Millet Kütüphanesi ve Avlu Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezleri tek tek gezen Düzyatan hayranlığını gizleyemedi.

Diriliş Ertuğrul, Kurşun, Barbaroslar ve Çöp Adam gibi yapımlarla Türkiye’nin adını uluslararası platformlarda duyuran dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Avlu Yaşam Merkezi, Ahmet Edip Uğur Gençlik, Kültür ve Aktivite Merkezi’ni ziyaret etti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan’ın eşlik ettiği Engin Altan Düzyatan yaşam merkezilerine hayran kaldı. BALMEK Sanat ve Meslek Edindirme Kursu’nda kadınlarla bir araya gelen Düzyatan, Balbusck’ta dünya lezzetlerini tadıp, Dijital Gençlik Merkezi’nde ve 100 bin kitaplı Balıkesir’in en büyük kütüphanesinde gençlerle bir araya geldi. Özellikle gençler için düşünülmüş olan Dijital Gençlik Merkezi’ne hayranlığını gizleyemeyen Düzyatan, gençlerin hem eğitim aldığı hem de eğlenerek öğrendiği, grup olarak hareket edebildikleri DGM’nin Türkiye’ye örnek bir merkez olduğunu söyledi. 100 bin kitaplı, eşsiz eserlerin yer aldığı kütüphanenin gençler için büyük bir kaynak sağlayacak kadar büyük olmasından etkilenen Düzyatan, Ahmet Edip Uğur Gençlik, Kültür ve Aktivite Merkezi kütüphane, BALMEK ve DGM gibi farklı kültür ve eğitim noktalarını bir arada yer almasının çok büyük bir imkan olduğunu söyledi. Avlu Yaşam Merkezi’ni de ziyaret etme fırsatı bulan Düzyatan, 7’den 70’e herkesin kendisinden bir parça bulabileceği bir farklı yaşam alanı oluşturulduğu için Büyükşehir Belediyesi’ni kutladığını söyledi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Bandırma'ya Yakın Tatil Yerleri : Avşa, Erdek, Tatlısu ve Narlı Köyleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Engin Altan Düzyatan Balıkesir’e Hayran Kaldı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x