foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

Engelli projesi hayata geçiyor

engelli
Paylaş
 

Bandırma Kaymakamlığı,Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın engelliler için ortaklaşa gerçekleştirdiği “Hatırlanmak bir gün değil her gün”projesi Öğretmen Evin’de kamuoyuna tanıtıldı.

Tanıtım toplantısına;Kaymakam Tuncay Sonel,6.Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk,Jandarma Komutanı Murat Yılık,İlçe Müftüsü Süleyman Küçük,kurum müdürleri ve Bandırma’da faaliyet gösteren engelli dernekleri katıldı. Proje ile ilgili bilgi veren Yasin Çakır,proje maliyetinin 50 bin lira olduğunu belirterek ,proje ile birlikte Bandırma’da yaşayan engellilerin tespit edileceğini ve ciddi bir veri tabanı da elde edileceğini aktardı. Çakır, bu sayede engellilere yönelik yapılacak çalışmaların kolaylaşacağı bilgisini verdi. Tanıtım toplantısında konuşan Kaymakam Tuncay Sonel,göreve başladığı günden itibaren Şehit aileleri, öksüz ve yetimler ile engellilere yönelik çalışmalar yaptıklarını belirterek “432 yetim,öksüz kardeşimize ulaştık.Yılın her günü engellilerin yanında olabilmek için sayılarını bilmemiz gerekiyor.Onlarla birlikte olmak ve o dokunuşu sağlamak için bu proje yapıldı.Başta sayın Valimiz Mustafa Yaman’a ve emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA BİREY TEMEL LİSESİ'NDEN MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.