foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EMNİYET MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ

15870994_1081203071990665_347339678_n
Paylaş
 

Bandırma Ticaret Odası İlçe Emniyet Müdürünü ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç’ın makamında gerçekleştirilen taziye ziyaretine Oda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mevlüt Solmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Baş ile Erol Rüzgar katıldı.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı, İstanbul’da Emniyet mensuplarını hedef alan hain saldırı nedeniyle Emniyet camiasının acısını paylaşmak istediklerini söyledi. Ülke olarak en çok kenetlenmemiz gereken bir zamandan geçildiğinin altını çizen Kılkışlı, Ticaret Odası, sivil toplum kuruluşları ve tüm kurum kuruluşlarının terörü lanetlediklerini vurgulayarak bu hain saldırıda şehit olan emniyet mensuplarına ve vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yakınlarına büyük sabır dileklerini iletti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.