Elvan Müdürden " Kırk yaş, kırk şiir" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Elvan Müdürden “ Kırk yaş, kırk şiir”

Paylaş
 

Altıeylül Belediyesinde Protokol Müdürü olarak görev yapmakta olan Elvan Bahar Göktepe, ilkokul çağlarından bu yana yazmakta olduğu şiirleri “Kırk yaş, kırk şiir” adlı şiir kitabında topladı.
Daha öncede yemek tarifleri ile ilgili bilgilerini yayınlatan Elvan Müdür, beşyüz adet bastırdığı şiir kitabının ilkini ise halen üyesi olduğu TEMA’nın Balıkesir temsilcisi olan Korhan Yakut’a imzalayıp takdim etti.
Bu arada, TEMA Vakfı Balıkesir Şubesi Temsilcisi Korhan Yakut, beş yıldan bu yana TEMA yönetiminde birlikte görev yaptığı Elvan Müdürün çok yetenekli bir yönetici olduğuna dikkat çekerek, “17 yıllık öğretmenlik görevinden sonra diğer yeteneklerininde su yüzüne çıkması ise onun açısından çok sevindirici olsa gerek” şeklinde konuştu.

Elvan Bahar Göktepe Kimdir?

1975 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini baba ve annesinin görevi nedeniyle Sındırgı’da tamamladı. 1997 yılında Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliğinden mezun oldu. Uzun yıllar öğretmenliğine devam etti. Altıeylül Belediyesi kurulduğundan bu yana yönetici olarak görev yapmaya devam etmekte. Uluslar arası düzeyde almış olduğu eğitimleri gençler ve yetişkinlerle paylaştı. Birçok sivil toplum kuruluşunda yönetici ve gönüllü olarak görev aldı. Bu süre zarfında çeşitli ödüllere layık görüldü. Yemek yapmayı çok seven Elvan Müdürün, yemek tariflerini anlatan birçok ulusal dergilerde yazıları çıktı.
Elvan Bahar Göktepe, evli ve 2 çocuk annesidir.

Kaynak: Olcay Özal/Gençbayrak gazetesi

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.