ELEKTRİK FATURASI YÜKSEK GELENLER DİKKAT..! BU HABERİ OKUMADAN GEÇMEYİN..! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ELEKTRİK FATURASI YÜKSEK GELENLER DİKKAT..! BU HABERİ OKUMADAN GEÇMEYİN..!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CLK Uludağ Elektrik şirketi yetkilileri bugün Balıkesir’de basın mensuplarıyla bir araya geldi.Şirket bünyesinde serbest tüketiciler için geliştirilen ‘ Yuvam Güvende ‘ paketi tanıtıldı.

Paketle,şirketin abonelerine sağladığı hizmet ve avantajlar anlatıldı.

Özel bir kart ile kullanılan pakete serbest tüketici statüsünde olan konut aboneleri ek bir ücret ödemeden sahip olabiliyor.Enerji Piyasası Denetleme Kurumu (EPDK) tarafından tanımlanan serbest tüketici profilli konut aboneleri için ilk olarak “Yuvam Güvende” paketini hazırladıklarını ifade eden şirket yetkilileri, yıllık elektrik tüketimi 3.600 kWh ve üzeri olan serbest tüketiciler için geliştirdikleri“Yuvam Güvende” paketine, serbest tüketici statüsünde olan konut abonelerinin ek bir ücret ödemeden sahip olabileceğini vurguladı.

Yapılan açıklamada şirket yetkilileri , ‘ Bu kartı, isteyen abonelerine ücretsiz olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz her gün evlerinde sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliyor. Elektrik tesisatında, su tesisatında bir problem olabiliyor. Ambulansa, çilingire ihtiyaç duyabiliyor. Bu sigorta kapsamında, müşterilerimiz karttaki numarayı aradıkları takdirde herhangi bir işçilik veya yol masrafı ödemeden birçok hizmeti, ücretsiz bir şekilde alabiliyorlar. Bunun yanı sıra hiç arzu etmesek de günlük yaşantımızda karşılaşabileceğimiz bazı olumsuzluklar var. Bu karta sahip bir abonemizin bir kaza sonucu sakatlık geçirmesi ya da vefat etmesi durumunda başta elektrik faturası olmak üzere 12 ay boyunca 500 liraya kadar olan tüm faturaları Yuvam Güvende kapsamında karşılanıyor. Abonelerimizin zor günlerinde yanlarında olmayı istediğimiz için Yuvam Güvende’yi hazırladık” diye konuştu.

Buna göre elektrik faturası yüksek gelen vatandaşlar bu tarifeyle hem indirimden hem de ücretsiz olarak bazı hizmetlerden faydalanabiliyor.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.