ELEKTRİK ABONELERİ İÇİN AVANTAJLI TARİFELER | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ELEKTRİK ABONELERİ İÇİN AVANTAJLI TARİFELER

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CLK Uludağ Elektrik, Müşteri İşlem Merkezleri(MİM), indirimli elektrik, yeni MİM noktaları ve ‘Yuvam Güvende’ kampanyası ile ilgili bilgi verdi.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, CLK Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut ve CLK Uludağ Elektrik Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, CLK Uludağ Elektrik’in yeni hizmetleri hakkında basına bilgi verdi.
CLK Uludağ Elektrik, Müşteri İşlem Merkezleri(MİM), indirimli elektrik, yeni MİM noktaları ve ‘Yuvam Güvende’ kampanyası ile ilgili bilgi verdi. ‘Hayatı Aydınlatıyoruz’ sloganı ile yola çıkan CLK Uludağ Elektrik, gelişen ve yenilenen dünyada müşteri odaklı anlayışı ile yatırımlarına ağırlık veriyor. Yenilenen yüzüyle 10 Bölge Yönetmenliği ve 70’i aşkın Müşteri İşlem merkezi(MİM) ile hizmet veren CLK Uludağ elektrik yılsonuna kadar müşteri işlem merkezlerini %50 arttırmayı hedefliyor. Hizmet binalarını modern bir yapıya kavuşturarak, son teknolojiyle bilgi alt yapısını yenileyen CLK Uludağ Elektrik, müşterilerinin bilgiye daha kolay erişimini sağlıyor.
Yeni yatırımları hakkında bilgi veren CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Balıkesir’deki 26 MİM’e, alt yapıları hazırlanan 10 yeni MİM daha ekleyeceklerini ifade etti. Aytac, “Bursa, Balıkesir, Yalova, Çanakkale’de toplam MİM’leri %50 arttırarak 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Balıkesir, Bandırma ve Edremit Bölge Yönetmenliği’nde 26 MİM ile hizmet vermektedir. Bu sayıyı yıl sonuna kadar 36 ya çıkarmayı planlıyoruz. MİM’lerde abonelik işlemleri, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmeti gerçekleştirmektedir. Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerimize sunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer alıyoruz. Ayrıca Güney Marmara Bölgesinde, EPDK’nın belirlediği serbest tüketicilere indirimli elektrik satışını gerçekleştiriyoruz. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışı yapıyoruz. Serbest tüketici konut müşterilerimize Yuvam Güvende sigortasını sunuyoruz.Aynı zamanda sosyal sorumluluğumuzun farkında olarak, birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle değer katmayı sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak : politikam

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.