foto-deniz1

El Emeği ve İğne Oyası Modelleri

Paylaş
 

İğne oyası kadınlarımızın büyük bir zevk ile yaptığı fakat ne kadar zor bir süreç olduğunu bildiği modeller. Modellerde kullanılan malzemeler o kadar özenle seçilmiş malzemelerdir ki kaliteden ödün verilmeden modellerin tasarlanmasına imkan vermektedir. Malzemeler ne kadar kaliteli olursa üründen o kadar elverişli bir sonuç elde edersiniz.

Ürünleriniz sizin hayal dünyanıza göre şekillenmekte olup asıl olan bu malzemelerin kalitesi ve nasıl kullanıldığıdır. Bu husus hemen hemen bütün ürünlerde böyledir. Hanımlarımız her ne kadar zorda olsa bu modelleri yapmaktan büyük keyif almaktadır. Hani derler ya bu keyif anlatılmaz yaşanır diye. Aynen öyle sizde bu modelleri denemek için biraz acele etmelisiniz.

İğne Oyası

İğne oyası el işi el sanatları içerisinde en zoru ve en keyif alınanıdır. Hanımlar özellikle bu modelleri tasarlayacakları zaman aldıkları malzemenin kalitesine dikkat ederler. Çünkü malzeme kaliteli olmazsa sonuç olumsuz olur ve sizde oldukça zorlanırsınız. Zorlanmadan keyifle bu modelleri tasarlamak istiyorsanız malzeme seçimine sizde dikkat etmelisiniz. İğne oyası modelleri aslına bakarsanız yalnızca tek bir motif içermez. Aksine birden fazla motifle inanılmaz tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Yaygın eğitim kurumlarından eğitimine büyük önem verilen bu modeller öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için muhteşemdir. Bu ve benzeri modeller gün geçtikçe artmakta ve daha da cazip hale gelmektedir.

Özellikle çeyiz hazırlığında olan kızlarımız çeyizlerinde bu modellere yer vermeye gayret etmektedir. Bu gayretleri onları nihai başarıya götürecek ve bunun mutluluğunu hayatlarının sonuna kadar yaşayacaklardır. Mutluluk aslında göreceli bir kavramdır. Kimine göre en uç şeyler insanı mutlu ederken kimine göre ise en ufak şeyler dahi mutlu edebilir.

Örneğin bu modellere sahip olan birisinin mutluluğu inanın görülmeye değer. İğne oyası ile ilgili ders videolarına dahi artık ulaşmanız mümkün. Öğrenmek isteyen tüm hanımlarımız bu videoları takip ederek kolayca öğrenebilirler.  Tek yapmanız gereken yapabileceğinize inanmak ve ona göre hareket etmektir.  İnsan isterse bu hayatta her şeyi öğrenebilir. Çünkü bu kapasitede yaratılmıştır. El sanatları içerisinde bu hususun önemine vurgu yapmakta yarar vardır. İnan ve sende başar.

Kısacası İğne oyası farkındalık yaratmak ve bazı şeylere işlerlik kazandırmak isteyen hanımların tercihidir. Zor ile mücadele etmekten büyük keyif alan hanımlarımız bu süreçte büyük başarılara imza atabilecektir. İnsanlar bu muhteşem modelleri öğrenmek veya satın almak için mücadeleler vermektedir ve çoğu zaman başarı yakalayabilmektedir. Bu açıdan sizde başarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güneş Enerjisi Panelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.