Ekşi Sözlük Platformunda Blog, Forum Reklam Tanıtım ve Yayınlama Ücretleri | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Ekşi Sözlük Platformunda Blog, Forum Reklam Tanıtım ve Yayınlama Ücretleri

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Reklam için yüksek ücretler ödemek zorunda değilsiniz. Sadeceon.com farkıyla Ekşi Sözlük gibi sitelerde tanıtım yapmak artık çok kolay.

Bir ürünü ya da hizmeti pazarlamanın en iyi yolu elbette ki reklamdır. Bunun için çeşitli yollar olsa da birçoğu ya çok pahalı ya da çok sayı da insana ulaşamamaktadır. Bu yüzden trend olan blog reklamları sayesinde en hesaplı yol ortaya çıkmıştır. Sayısı milyonları bulan ve insanların her gün ziyaret ettiği blog reklamları ile ürün pazarlamak hiç olmadığı kadar kolay olmaktadır. Teknoloji alanında yaygın ve kullanışlı olan teknoloji forumları reklam piyasasında forum reklamları ile gündeme gelmektedir. Öyle ki milyonlarca üyesi olan bir sitede forum reklamları vermek üreticilerin tüketiciye en kısa yoldan ulaşma imkanı tanımaktadır.

Her gün popüler olan olayların, ,insanların tartışıp rahatlamak istedikleri konuların konuşuldukları sözlük siteleri reklam ajanslarının bir numaralı gözdeleridir. Ürünün tüketiciye ulaşmada ki en hızlı ve popüler yolu ekşi sözlük reklam ücretleri sayesinde gerçekleşmektedir. Çağın en popüler sözlüğünde reklam vermek için uğraş sarf edenler ekşi sözlük reklam ücretleri adresi ile istedikleri ulaşabileceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yabancı Dil Üzerinden Türkçeye Tıp Alanında Yapılan Mesleki ve Bilimsel Makale Çeviri Çalışmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.