EKONOMİDE YÖNETİM VE LİDERLİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EKONOMİDE YÖNETİM VE LİDERLİK

Paylaş
 

Türk Hava Yolları Satış ve Pazarlama Başkanı Halil İbrahim Polat, “Ekonomide Yönetim ve Liderlik” konulu konferansta, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.

Konferansta havacılık sektörü ile ilgili önemli bilgiler paylaşan Polat; “Ortaokulda Türkiye’nin ve İstanbul’un jeopolitik konumunun önemli olduğu hep anlatılırdı. Ben bu kritik konumun önemini THY’de çalışmaya başlayınca farkına vardım. Havacılıkta jeopolitik konum çok önemlidir. İstanbul bu açıdan Afrika kıtasını, Orta Doğu’yu olduğu gibi Avrupa’ya aktarmaktadır. Aynı şekilde Balkanları uzak noktalara bağlayan en kritik noktadır. Bu veriler  bilimsel çalışmalar ile de kanıtlandı. Bu en iyi şekilde değerlendirilirse İstanbul dünyanın bir numaralı aktarma noktası olabilir. 3. Havalimanının tamamlanması ile Ortadoğu ve Avrupa ile tam rekabet edebilecek alt yapıya sahip olacağız. Bugün itibari ile THY dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu ünvanına sahiptir. Bugün THY 120 ülkeye uçuyor. Ayrıca THY 6 yıldır Avrupa’nın en iyi havayolu seçiliyor. Bu Türkiye açısından onur verici bir şey ve büyük bir başarıdır” dedi.

THY’nin reklam ve sponsorluk kampanyaları hakkında da bilgi veren Polat; “Dünyada insanları çok etkilemek istiyorsanız, işlemiş olduğunuz konu gerçek olmalı. Biz de özellikle reklamlarda buna önem veriyor ve reklamlarımızda yer alacak kişileri de marka konumlandırmamıza uygun şekilde seçiyoruz.” dedi.

Sunumunun ardından öğrencilerin sorularını yanıtlayan Polat; iş hayatında yabancı dilin önemine de vurgu yaptı.

Konferans, Yönetim ve Liderlik Topluluğu Başkanı Arda Pektaş’ın, Polat’a teşekkür plaketi takdim etmesi ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.