foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EKİPLER ERİKLİ MAHALLESİNDE

24167395_10214168863276329_1587128947_o
Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza Erikli Mahallesinde devam eden kantar çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi ve incelemeler sonrası mahalle sakinleri ile sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinledi.

Erikli mahallesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Mirza: “Erikli Mahallemizde kooperatif tarafından yapılan kantarın çevre düzenlemesini yapıyoruz. Erikli Mahallemizdeki çalışmayı yerinde inceledik. Daha önce toprak olan sokaklarımızı parkeyle döşemiş çamurdan kurtarmıştık. Bugün de vatandaşlarımızın kullanacakları kantarın çevre düzenlemesini yapıyoruz. Diğer kırsal mahallelerimizde olduğu gibi Erikli Mahallemizde de çalışmaya devam edeceğiz. Erikli Mahallemizdeki çalışmaları Fen İşleri Müdürümüz Adil Becene yerinde inceledikten sonra mahallelilerimizle sıcak çaylarımızı yudumlarken sohbet ettik. Taleplerini, düşüncelerini aldık. Verdiğimiz hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Ben de kendilerine teşekkür ediyor ağız tadıyla, sağlıkla, sıhhatle ve mutlulukla yaşamalarını istiyorum. Daha mutlu bir Bandırma için hizmetlerimizde hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDE “EKONOMİ ZİRVESİ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.