foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EĞİTİME DEVAM KARARI DÜŞÜNDÜRDÜ

eğitim
Paylaş
 

Bu Şartlarda Çocuklar Okula Nasıl Gidecek?
Bandırma’da Cuma akşam saatlerinden itibaren yaşanan yoğun kar yağışının kent yaşamındaki olumsuz etkileri daha giderilememişken, İlk okullarda dahil olmak üzere perşembe günü bütün okulların eğitime başlayacağının duyulması tepkilere neden oldu.
Yetkililer tarafından sel felaketi uyarıları yapılan bir ortamda ve köy yolları hala kapalıyken “Eğitime devam “kararının hangi mantıkla alındığı merak konusu oldu. Alınan bilgiye göre; okullar açıldığı takdirde, kırsal mahalle servislerinin çalışmayacağı ve öğrencilerin bile bile yok sayılacağı kaydedildi. Ayrıca okulların fiziki şartları da henüz eğitime elverişli duruma getirilemedi. Birçok sokak ve okul yolu ise hala kar altında. TARTIŞMALI “Eğitime Devam” kararı nedeniyle “Yaşanacak problemler ve kazalardan kim sorumlu olacak? Çocukların can güveliği nasıl sağlanacak? Kim bu havada çocuğunu okula yollayacak?” Şimdi tüm Bandırma Kamuoyu Bandırma Kaymakamlığının bu konuda vereceği kararı merakla bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.