foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EĞİTİM DESTEK EVİ’NDEN TEOG’TA TAM PUAN ÇIKARTTI

teog
Paylaş
 

Eğitim Destek Evi’nde eğitim gören TEOG sınavında yüksek puan alan 8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenler Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dursun Mirza Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş ismi verilen kısa adıyla TEOG sınavında yüksek puan alan Eğitim Destek Evi 8. Sınıf öğrencilerine tablet ve çeşitli kitap, defter ve kalem hediye etti.

7 yıldır çağdaş bir eğitim veren Eğitim Destek Evin’de eğitim gören öğrencilerden TEOG sınavında iki öğrenci 700 tam puan, iki öğrenci 696 puan ve üç öğrenci 692 puan aldı.

Eğitim Destek Evinin başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mirza: “Bandırma Belediyesi olarak 7 yıldır bu hizmeti veriyoruz. 6,7 ve 8 sınıflara yönelik liseye hazırlık aşamasındaki öğrencilerimize etüt vererek onların başarılarına katkı sağlıyoruz. Eğitim Destek evimizde 100 öğrenci 8. Sınıfta olmak üzere toplamda 170 civarında öğrencimize eğitim öğretim hizmeti veriyoruz. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bütün okullarımızda sınava yönelik kurslar düzenlenmesine rağmen yüzlerce öğrencinin bizi tercih etmesi Eğitim Destek Evindeki başarı grafiğine dayanmaktadır. Öğrencilerimize kitap yardımı yapılıyor ayrıca kitap yardımı kampanyamızla ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine bu öğretim yılında 3000’e yakın kitap yardımı yapılmış. Kentimizde okuyan öğrencilere internet hizmeti sağlayarak ödevleri için yazıcı çıktısı veriyoruz. Her geçen yıl başarı grafiğimiz biraz daha yükseltiyoruz. Bizler sosyal Belediyecilik anlayışımızla en iyi, en kutsal görevi çocuklarımıza yapılan geleceğimize yapılan hizmet olduğuna inanarak bu çalışmaları yürütüyoruz. Ben Belediye Başkanı olarak öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyor Anadolu ve Fen Liselerine yerleşecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.