EĞİTİM DESTEK EVİNDEN ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET EĞLENCESİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

EĞİTİM DESTEK EVİNDEN ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET EĞLENCESİ

Paylaş
 

Eğitimde fırsat eşitliği sağlama amacıyla kentimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz olarak eğitim hizmeti sunan Belediye eğitim Destek Evinde öğrenim gören 8. Sınıf öğrencileri için mezuniyet eğlencesi düzenlendi.

TEOG sınavlarını atlatan öğrenciler, hazırlanan programda sınav streslerini üzerlerinden atarak doyasıya eğlendiler.

Düzenlenen eğlenceye eğitmenlerin yanı sıra, Eğitim Destek Evi Koordinasyon Kurulu Üyeleri Yaşar Kırbıyık, Adem Altınsoy, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Sert ve Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Yonca Çakır da katılarak öğrencilerin mutluluklarına ortak oldular.

TEOG sınavlarında başarılı olan ilk 5 öğrenciye kitap hediye eden Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Sert : “Öğrencilerimizi yıl boyu gösterdikleri çaba ve azimle TEOG sınavlarında yakaladıkları başarılardan dolayı kutluyorum. Belediye olarak hayata geçirdiğimiz sosyal bir proje olan Eğitim Destek Evinin meyvelerini topluyoruz. Bu da bizi son derece mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Bu gurur tablomuza yıllar geçtikte yenilerinin ekleneceğine inanıyorum. Hepinize bundan sonraki eğitim öğretim hayatınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan YOL ÇİZGİSİ BOYA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.