EĞİT-KOOP'UN CUMHURİYET KOKTEYLİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

EĞİT-KOOP’UN CUMHURİYET KOKTEYLİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

42 yıldır Bandırma’da başarılı hizmetler veren Eğit-Koop’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kokteyli bu yılda büyük ilgi gördü.

Eğit-Koop Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Şenol ve merkez müdürü Nadi Kaymak ile yönetim kurulu davetlileri kapıda karşıladılar. Kalabalık bir öğretmen grubununda katıldığı kokteylde bu yıl muhteşem bir coşku vardı.

Bandırma Eğitimciler Kooperatifi Cumhuriyet’in kuruluşunun 95.yılı nedeniyle Green Bar’da “Cumhuriyet Kokteyli” düzenlendi.

Kokteyle CHP Balıkesir eski milletvekilleri Mehmet Tüm, Namık Havutça, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Eğitimciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Şenol, ADD Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma Belediye Başkan Aday Adayları Tolga Tosun, Metin Ok ve çok sayıda kooperatif ortağı katıldı. 13 yıldan beri kooperatif olarak her yıl Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında kokteyl düzenlediklerini dile getiren Eğitimciler Kooperatifi Başkanı Ramazan Şenol, amaçlarının Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak olduğunu söyledi. Şenol, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.