foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EGE BÖLGESİ DÖRDÜNCÜSÜ OLDULAR

1006008076492
Paylaş
 

Yeni yeteneklerin Türk atletizmine kazandırılması amacıyla, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 17 Ekim 2015 tarihinde, Türkiye genelinde sekiz bölgede düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi´nin 1. Kademe yarışları tamamlandı.
Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde yapılan yarışlara 580 kız, 731 erkek toplam 1311 sporcu ve 332 takım katıldı.
Bu yarışmalara Ege bölgesi grubunda Erdek´ten, Erdek Atletik Gençlik ve Spor Kulübü de katıldı. Antalya´da yapılan yarışmada ilk resmi karşılaşmalarına katılan Erdek Atletik Gençlik ve Spor Kulübü erkek kros takımı, Ege bölgesi dördüncüsü olarak büyük bir başarı elde etti. Yarışmaya Kulüp Başkanı ve Atletizm Milli Takım Antrenörü Niyazi Gülhan ile öğretmen Ziya Özkan gözetiminde katılan sporcular bunan sonraki yarışta Erdek´e bir kupa ile dönmeyi hedeflediklerini dile getirdiler.
1 . ve 2. kademe puanlarının toplamında ilk üç sırayı alacak takımların finale kalacağı bu turnuvanın Ege bölgesi 2. kademe yarışması, 21 Kasım 2015 tarihinde Pamukkale/Denizli´de yapılacak.
Haber : Taygun Ertan/YENİERDEKGAZETESİ

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.